Štúdium v zahraničí

Oficiálny partner portálu Onlinematurita.sk, je študentská agentúra Scandinavian study.

Agentúru Scandinavian study tvorí tím mladých ľudí, ktorí sa rozhodli motivovať a dodávať odvahu slovenským študentom na ich ceste za štúdiom do zahraničia. Všetci máme osobné skúsenosti so štúdiom v zahraničí a niektorí z nás v zahraničí ešte stále študujú. Scandinavian study sme založili ešte počas nášho štúdia v Dánsku v r. 2009.  Za ostatný rok máme úspešnosť prijatých študentov: Dánsko 85%, UK 92%, Holandsko 87%!

Prečo to robíme?

Veríme, že štúdium v ​​zahraničí je to najlepšie, čo sa mohlo v našich osobných životoch stať. Je to skvelá a nezabudnuteľná skúsenosť na celý život. Aj preto sme presvedčení, že každý by mal štúdium a život v zahraničí v nejakej forme vyskúšať.

Našou misiou je Tvoj úspech a veríme, že štúdium v ​​zahraničí je tá správna cesta. Či už Ťa láka štúdium v ​​akejkoľvek krajine, neváhaj a choď do toho, rozhodne nebudeš ľutovať! Chceme byť inšpiráciou v tom, že stojí za to opustiť svoju komfortnú zónu a otvoriť sa novým možnostiam, ktoré nám všetkým ponúka súčasný svet. Chceme motivovať mladých ľudí.  Aby si mohli plniť svoje sny a získavali skúsenosti aj za hranicami našej krásnej krajiny. Veríme, že akákoľvek skúsenosť zo zahraničia človeka posilní, inšpiruje, motivuje a zlepší jeho život.

Čo robíme?

Pomáhame slovenským študentom na bakalárske a magisterské odbory v Dánsku, Švédsku, Fínsku, Veľkej Británii, Holandsku a v Nemecku. Zakladáme si na individuálnom a priateľskom prístupe, študenti sú pre nás priorita číslo jedna.

Zdieľame naše vlastné skúsenosti zo života a štúdia v zahraničí na veľtrhoch študijných príležitostí ako je Gaudeamus. Od roku 2015 organizujeme vlastný Veľtrh zahraničných univerzít v Bratislave a v Košiciach. Jazdíme prezentovať na stredné školy, kde študentom ukazujeme, akým smerom by sa mohli po maturite vydať. Poskytujeme letáky a informačné materiály o štúdiu v zahraničí výchovným poradcom. Organizujeme takisto prednášky našich partnerských škôl.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu

Tím Scandinavian study

Vyplň nasledujúci mini-formulár a budeme ťa kontaktovať už s informáciami, ktoré priamo hľadáš.